^Вверх
 • Holek production s.r.o.

  Чеська компанія "Holek production sro" - провідний світовий виробник валових прасувальних машин преміум класу. головною відмінною рисою і гаслом фірми є висока якість виробленої продукції і широкий спектр застосування.

 • IRONNETTE 85

  Напівпрофесійний прасувальний каток преміум сегменту. Валкова прасувальна машина-прес Ironnette 85 (Pfaff 580) широко використовується в невеликих комерційних підприємствах, а також і в побутових цілях. Довжина робочої поверхні вала 850 мм, продуктивність 12-15 кг на годину, можливість працювати як з рівною білизною, так і з різним одягом..

 • IRONNETTE 67

  Побутова прасувальна машина преміум сегменту. Прасувальний валовий прес Ironnette 67 (Pfaff 560) зазвичай використовується в домашніх побутових цілях, машина компактна і знайде своє гідне місце навіть у квартирі. Довжина робочої поверхні вала 670 мм, продуктивність 8-10 кг на годину, можливість працювати як з рівною білизною, так і з різним одягом.

Зв’яжіться з нами

Інструкція по користуванню
Скачати
Компанія "Прасувальні технології" надає гарантію на кожну продану одиницю. Термін гарантії - 15 місяців з моменту продажу товару. Гарантійний талон входить в комплект з обладнанням в якому вказана модель, серійний номер і дата продажу товару. Компанія "Прасувальні технології" має свій сервісний центр в місті Чернігів, а також здійснює платний післягарантійний сервіс обладнання.
Компанія "Прасувальні технології" здійснює доставку представленого на нашому сайті товара в будь-яке місто України кур'єрськими службами. Найчастіше ми здійснюємо доставку перевізниками"ІНТАЙМ" і "НОВА ПОШТА". Вартість доставки цими перевізником можна прорахувати наперед в онлайн калькуляторах цих компаній зробивши клік на назву тієї чи іншої компанії. Але при бажанні клієнта. можлива відправка іншими службами експрес - доставки в Украині!
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Продуктивність

Незважаючи на те, що машини відносяться до класу побутових, продуктивність прасування у прасувального преса IRONNETTE 85 досягає 15 кг на годину, а це досить вагомі показники, якщо розглядати придбання прасувального катка для невеликого комерційного підприємства.

Компактність і мобільність

Для зберігання і пересування прасувальна машина легко складається в вертикальне положення, внаслідок чого вона займе в два рази менше місця у Вашому приміщенні. Оснащується двома парами коліс, що забезпечують легкість в пересуванні по кімнаті.

Відкритий вал

Відмінною рисою гладильного катка IRONNETTE від всіх інших прасувальних машин, є всебічний доступ вала, завдяки чому прасувальна машина є більш досконалим і широко застосовуваним обладнанням. Відкритий доступ до валу дає можливість легкого прасування складних фасонних виробів.

Надійність

Прасувальні катки IRONNETTE є високо надійним обладнанням, оскільки виробляються на найсучаснішому і високотехнічному обладнання в самому центрі Європи у м. Брно, Чехія. Всі машини відповідають найвищим європейським вимогам до побутового обладнання, до техніки безпеки і мають всю необхідну сертифікаційну документацію.

Основні переваги над аналогами

У світі існує не велика кількість аналогічних прасувальних апаратів даного класу. Якщо порівнювати машину зі своїми аналогами, то слід зазначити головні риси переваги машин IRONNETTE:

 • Пластиковий бойлер для води і незалежний пароперетворювач; (тен не стикається з водою, що дає максимальну довговічність парової системи);
 • Машина має плавний хід валу, який регулюється силою натискання на педаль;
 • У прасувальної машині пар подається максимально рівномірно по всій прасувальній мульді;
 • Прасувальні катки IRONNETTE мають три різних варіації інтенсивності подачі пари;
 • Пара подається в режимах постійно або при натисканні педалі;
 • Тільки в машинах HOLEK IRONNETTE білизна заправляється під прасувальний вал, що дає максимальну безпеку для рук від опіку;
 • Машина має п'ять різних температурних режимів для всіх видів тканин;
 • У прасувальному валі IRONNETTE передбачений режим пресування тканин - зупинка вала в процесі прасування на потрібній ділянці тканини;
 • У комплекті поставляється спеціальний замінний антімінеральний фільтр для пом'якшення води, що обов'язково продовжить термін роботи гладильного апарату, при частому використанні режиму відпарювання.

Вільний час

Завдяки чудовому результату випрасуваної білизни, а також високої продуктивності  прасувальної машини, у вас звільняється все більше і більше вільного часу для себе, для хобі, для сім'ї.

Прийнятна ціна

Для свого класу прасувальні машини IRONNETTУ  мають досить прийнятну і конкурентну ціну на світовому ринку прасувального обладнання для дому і для невеликих комерційних підприємств. В Україні машини продаються за ціною заводу - виробника з урахуванням усіх сплачених податкових і митних зборів.

 

Copyright © 2015. Holek company  Rights Reserved.
Яндекс.Метрика